Tomáš Luběna & Zdeňka Šebková

Restaurování nábytku a dřevořezby

Ceník

Na kolik vás to přijde?


Prvním krokem bývá předběžný odhad ceny restaurování. Stačí když nám zašlete fotografii e-mailem a mi vám pošleme předběžnou cenu za restaurování. Přesnější písemný cenový odhad provedeme až po reálném shlédnutí a prozkoumání předmětu. 
Pro galerie a muzea provádíme také restaurátorský průzkum předmětu návrh na postup restaurování a cenový návrh písemnou formou. Tento průzkum a návrh je zařazen do konečné restaurátorské zprávy.
Restaurování každého předmětu je individuální záležitostí a proto je i cena restaurování u každého předmětu individuální.
Po souhlasu zákazníka s navrženou cenou za restaurování jsme schopni zajistit dopravu předmětu tam i zpět.

Záruky:


Záruční doba je neomezená, při dodržení záručních podmínek, které jsou uvedeny v sekci preventivní konzervace a v pokynech, které dostane zákazník písemnou formou po restaurování svého předmětu. Při vzniku námi nezpůsobeného dodatečného poškození předmětu, například při nedodržení zásad preventivní konzervace, jsme ochotni předmět znovu restaurovat za běžnou cenu.

Smlouva o dílo:


Při každém nákladnějším restaurování sepisujeme se zákazníkem Smlouvu o dílo.

 

Pojištění:


Náš atelier i předměty v něm restaurované jsou pojištěny.

 

Kontakt

Telefon
+420 724 926 522
+420 731 579 555

Adresa:

Tomáš Luběna a Zdeňka Šebková
Břest 293
768 23 Břest

Tomáš Luběna a Zdeňka Šebková
Husova 151
257 56 Neveklov

E-mail:
info@lubena.cz

IČO:
Tomáš Luběna
76643484
Zdeňka Šebková
87149451

Zdeňka

firefoxZdeňka Šebková, DiS: Narodila se 14.6.1984 ve Vlašimi.Od roku 2000 studovala Střední školu uměleckých řemesel v Praze obor umělecké řezbářství. Pokračovala maturitní nástavbou a na téže škole ukončila roku 2005 studium maturitním vysvědčením. Od října 2005 studovala Vyšší odbornou školu v Brně obor Konzervování a restaurování nábytku Čti dále...

Tomáš

firefoxTomáš Luběna, DiS: Narodil se 18.8.1983 v Brně. Vystudoval na Střední průmyslové škole nábytkářské obor umělecký truhlář v Bystřici pod Hostýnem. Pokračoval maturitní nástavbou v oboru dřevařská a nábytkářská výroba se zaměřením na nábytkářství a čalounictví. Jeden rok pracoval v truhlářské dílně. Roku 2005 byl přijat na Vyšší odbornou školu Čti dále...